Tidligere års vinnere av Blodslitet i DH21:

 

Herrer

1968: Ragnar Weum, FSK
1969: Tom A. Karlsen, FSK
1970: Karl O. Orud, Degernes
1971: Jimmy Nordli, Trøsken
1972: Per Fosser, Flaggtreff
1973: Per Fosser, Flaggtreff
1974: Per Fosser, Flaggtreff
1975: Arne Gerhardsen, Flagtreff
1976: Egil Johansen, Randesund
1977: Egil Johansen, Randesund
1978: Egil Johansen, Randesund
1979: Egil Johansen, OK Sør
1980: Egil Johansen, OK Sør
1981: Sigurd Dæhli, Sturla
1982: Harald Thon, Sturla
1983: Bengt Nicklasson, IFK Gøteborg
1984: Nils E. Hæstad, NTHI
1985: Sigurd Dæhli, Sturla
1986: Peter Ivars, Finland
1987: Jens Chr. Koppland, Modum
1988: Håvard Tveit, NTHI
1989: Bengt Nicklasson, Halden
1990: Sigurd Dæhli, Løten OL
1991: Håvard Tveite, NTHI
1992: Håvard Tveite, Ås IL
1993: Håvard Tveite, Ås IL
1994: Johan Ivarsson, IK Hakarpspojk.
1995: Janne Salmi, Finland
1996: Carsten Jørgensen, Tisvilde Hegn Danmark
1997: Håvard Tveite, ÅS IL
1998: Tore Sandvik, Halden SK
1999: Johan Ivarsson, Bækkelagets SK
2000: Bjørn Eriksen, Halden SK
2001: Gjermund Hanssen, Bul-Tromsø IL
2002: Emil Wingstedt, Halden SK
2003: Holger Hott Johansen, Bækkelagets SK
2004: Erik Axelsson, Södertälje/Nykvarn Orientering
2005: Emil Lauri, OK Tisaren
2006: Emil Wingstedt, Halden SK
2007: Anders Nordberg, Bækkelagets SK
2008: Øystein Kvaal Østerbø, Wing OK
2009: Øystein Kvaal Østerbø, Wing OK
2010: Anders Nordberg, Halden SK
2011: Anders Nordberg (Norgesmester), Skien OK
2012: Olav Lundanes, Halden SK
2013: Olav Lundanes, Halden SK
2014: Gustav Bergman, OK Ravinen
2015: Johan Runesson, Göteborg Majorna OK
2016: Olav Lundanes, Halden SK

 

Damer

1974: Unni Strand, Oppsal
1970: Sissel Grottenberg, SOL
1971: Sissel Grottenberg, SOL
1972: Tove Antonsen, FSK
1973: Aud Mathisen, OK Moss
1974: Unni Strand, Oppsal
1975: Anne B. Eid, Romerikslaget
1976: Anne G. Ludvigsen, Silva
1977: Tine Fjogstad, Nordstrand
1978: Karen M. Eid, Romerikslaget
1979: Linda Verde, KSI
1980: Anniken Kringstad, Store Tuna
1981: Karin Gonnarsson, Store Tuna
1982: Eva Ch. Tønnesen, Haslum
1983: Anniken Kringstad, Store Tuna
1984: Ragnhild Bratberg, Ringsaker
1985: Ragnhild Bratberg, Ringsaker
1986: Ragnhild B. Andersen, Halden
1987: Ragnhild B. Andersen, Halden
1988: Brit Volden, Bækkelaget
1989: Ragnhild B. Andersen, Halden
1990: Ragnhild B. Andersen, Halden
1991: Ragnhild B. Andersen, Halden
1992: Ragnhild B. Andersen, Halden
1993: Gunilla Madsson, Pargas IF, Finl.
1994: Hanne Sandstad, IK Hakarpspojk.
1995: Ragnhild B. Andersen, Halden
1996: Yvonne Gunnel, SFO Finland
1997: Ragnhild Myrvold, Bækkelaget Sportsklub
1998: Hanne Staff, Bækkelaget Sportsklub
1999: Ragnhild Myrvold, Konsgberg OL
2000: Birgitte N. Husebye, Fredrikstad SK
2001: Ingela Rolands, Insjöns IF, Sverige
2002: Hanne Staff, Bækkelaget
2003: Elisabeth Ingvaldsen, Nydalens SK
2004: Sara Forsström, FSO - Finland
2005: Anne Margrethe Hausken, Bækkelagets SK
2006: Anne Margrethe Hausken, Bækkelagets SK
2007: Anne Margrethe Hausken, Bækkelagets SK
2008: Anne Margrethe Hausken, Halden SK
2009: Anne Margrethe Hausken, Halden SK
2010: Anne Margrethe Hausken, Halden SK
2011: Tove Alexandersson (Norgesmester), Stora Tuna OK
2012: Ida Bobach, Dansk O-Forbund
2013: Tove Alexandersson, Stora Tuna OK
2014: Betty Ann Bjerkreim Nilsen, IL Tyrving
2015: Helena Jansson, OK Ravinen
2016: Anne M Hausken Nordberg, Nydalen SK