Utskrift
Kategori: Nyheter 2015

Følgende løpere er tatt ut til å løpe med GPS.

Hvis noen av de utvalgte ikke stiller så gi beskjed så raskt som praktisk mulig til This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Liste over løpere med GPS enheter i BLODLITET 2015

 Fornavn

Etternavn

Klubb

Klasse

Startnr.

Starttid

Gina

Granstedt

Halden SK

D17-18

634

11:15:00

Ingrid

Lundanes

Emblem IL

D17-18

629

11:15:00

Marie

Olaussen

Fredrikstad SK

D17-18

616

11:15:00

Åshild

Kolstad

Mo OK

D17-18

625

11:15:00

Elin

Pettersson

IFK Göteborg

D17-18

628

11:15:00

Anine

Ahlsand

Nydalen SK

D19-20

706

10:45:00

Sigrid

Alexandersen

Fossum IF

D19-20

703

10:45:00

Eirin

Svanøe - Hafstad

Frol IL

D19-20

707

10:45:00

Synnøve

Bråten

Vegårdshei IL

D19-20

702

10:45:00

Miri

Thrane Ødum

OK Pan Århus

D19-20

708

10:45:00

Anne Margrethe

Hausken Nordberg

Nydalen IL

D21

420

11:00:00

Kamilla

Olaussen

Fredrikstad SK

D21

425

11:00:00

Maja

Alm

OK Pan Århus

D21

410

11:00:00

Heidi

Østlid Bagstevold

Fredrikstad SK

D21

423

11:00:00

Mari

Fasting

Halden SK

D21

422

11:00:00

Helena

Jansson

OK Ravinen

D21

416

11:00:00

Maren

Jansson Haverstad

NTNUI

D21

421

11:00:00

Bodil

Helgerud

Halden SK

D21

406

11:00:00

Helena

Karlsson

IFK Lidingö SOK

D21

405

11:00:00

Audun

Heimdal

Konnerud IL

H17-18

241

10:30:00

Håkon

Raadal Bjørlo

Halden SK

H17-18

259

10:30:00

Jonas

Gustafsson

OK Kåre

H17-18

211

10:30:00

Simon

Imark

Tullinge SK

H17-18

264

10:30:00

Victor

Imark

Tullinge SK

H17-18

262

10:30:00

Jesper

Svensk

Stora Tuna OK

H17-18

239

10:30:00

Isac

Von Krusenstierna

OK Kåre

H17-18

254

10:30:00

Emil

Granqvist

OK Ravinen

H19-20

516

10:00:00

Riccardo

Scalet

Lillomarka OL

H19-20

517

10:00:00

Vegard

Jarvis Westergård

Halden SK

H19-20

509

10:00:00

Gustaf

Sparrevik

IK Hakarpspojkarna

H19-20

525

10:00:00

Markus

Holter

Halden SK

H19-20

505

10:00:00

Oskar

Sandberg

Säterbygdens OK

H19-20

506

10:00:00

Andreas

Sølberg

OL Trollelg

H19-20

518

10:00:00

Erik 

Andersson

OK Orion

H19-20

528

10:00:00

Gustav

Bergmann

OK Tisaren

H21

20

10:45:00

Fredrik

Bakkmann

IFK Lidingö SOK

H21

11

10:45:00

Filip

Dahlgren

IFK Lidingö SOK

H21

1

10:45:00

Johan

Runesson

Gøteborg Majorna OK

H21

29

10:45:00

Anton

Sjøkvist

Stora Tuna IK

H21

10

10:45:00

Olav

Lundanes

Halden SK

H21

12

10:45:00

Bjørn

Ekeberg

IL Tyrving

H21

37

10:45:00

Øystein

Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

H21

58

10:45:00

Jo

Forseth Indgaard

Frol IL

H21

27

10:45:00

Mårten

Boström

IFK Lidingö SOK

H21

47

10:45:00

Håvard

Lucasen

Vaajakosken Terä

H21

32

10:45:00

Anders

Nordberg

Nydalen SK

H21

53

10:45:00

Tue

Lassen

Dansk Orienteringsforbund

H21

33

10:45:00

Tor

Nørskov

IFK Göteborg

H21

48

10:45:00

Fredrik

Portin

Halden SK

H21

6

10:45:00

Martin

Regborn

Hagaby GoIF

H21

38

10:45:00

Andreas

Rüedlinger

Leksands OK

H21

51

10:45:00