Utskrift
Kategori: Nyheter 2015

Blodslitets juniorpris 2016 er for de som er født i 1996, og startet 2013.
Blodslitets juniorpris 2017 er for de som er født i 1997, og startet 2014.
osv.

Blodslitets Juniorpris kriterier her...

(Meld evnt. feil alder til: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Blodslitets Juniorpris

 

Damer født 1996 – Deles ut 2016 (doble poeng siste året)

Pl

Navn

Klubb

2013

2014

2015

2016

Totalt

1

Anine Ahlsand

Nydalens SK

12

7

12

31

2

Tonje Vassend

Fossum IF

8

12

10

30

3

Julie Hjortland

Larvik OK

5

6

5

16

4

Aleksandra Hornik

OK Kolmården

8

7

15

5

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

3

3

8

14

6

Evine Westli Andersen

Løten O-lag

2

10

12

7

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1

4

6

11

8

Ingvild Torgersen

Halden SK

10

10

9

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

7

7

10

Ida Rongved

Ringerike OL

6

6

10

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

4

2

6

12

Karen Bjergaard

Nydalens SK

5

5

13

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

4

4

14

Silje Arntzen

Asker SK

3

3

15

Elisa Lucian

Skodeg-o.com

1

1

 

Herrer født 1996 – Deles ut 2016 (doble poeng siste året)

Pl

Navn

Klubb

2013

2014

2015

2016

Totalt

1

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

10

3

6

19

2

Karl Fremstad

Kongsberg OL

12

6

18

3

Vegard Jarvis Westergård

Halden SK

8

7

15

4

Dane Blomquist

Lillomarka OL

12

12

4

Oskar Størmer

Fossum IF

12

12

6

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

10

10

6

Oskar Sandberg

Säterbygdens OK

10

10

8

Ricardo Scalet

Lillomarka OL

8

8

8

Emil Øbro

CopenhagenO

8

8

10

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

7

7

10

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

7

7

12

Sigurd Melsom

Fossum IF

6

6

13

Ola Jordheim

Hemsedal IL

5

5

13

Will Rigg

OK Ravinen

5

5

13

Henrik Upsal

Kristiansand OK

5

5

16

Malthe Gaarsdal

Halden SK

4

4

16

Håvard Irgens

Fossum IF

4

4

16

Mathias Myrefelt Norlinger

Skarpnäcks OL

4

4

19

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

1

2

3

19

Vegard Rønning Huber

Hamar OK

3

3

19

Filip Ivarsson

OK Hammaren

3

3

22

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

2

2

22

Endre Aaen

Stjørdals-Blink

2

2

24

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg

1

1

 

Damer født 1997 – Deles ut 2016 (Startet i 2014)

Pl

Navn

Klubb

2014

2015

2016

Totalt

1

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

12

12

 

24

2

Åshild Kolstad

Mo OK

10

6

 

16

3

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

 

10

 

10

3

Siri Moholth

Kongsberg OL

7

3

 

10

5

Gina Granstedt

Halden SK

8

   

8

5

Elin Pettersson

IFK Göteborg

 

8

 

8

7

Ingrid Lundanes

Emblem IL

 

7

 

7

8

Emma Arnesen

Byåsen IL

6

   

6

9

Vilde Malmei

Sandnes IL

 

5

 

5

9

Stine Frogner Tømmervold

Hamar OK

5

   

5

11

Ronja Björklund

Bjursåa OK

 

4

 

4

11

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg OL

4

   

4

13

Sigrid Marie Ståhl Vik

Fredrikstad SK

3

   

3

14

Tiril Emilie Ruud Bråten

Raumar

 

2

 

2

14

Sofie Secher Thomsen

OK Pan Århus

2

   

2

16

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

 

1

 

1

16

Chiara Dalla Santa

Frol IL

1

   

1

 

Herrer født 1997 – Deles ut 2016 (Startet i 2014)

Pl

Navn

Klubb

2014

2015

2016

Totalt

1

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

12

10

22

1

Audun Heimdal

Konnerud IL

10

12

22

3

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

7

8

15

4

Ivar Jevne Arnesen

Hamar OK

8

5

13

5

Peter Nordbrøden

Halden SK

5

6

11

6

Sverre Bang Støeng

Hamar OK

3

4

7

6

Erik Barr Zeilon

Skåneslättens OL

7

7

8

Even Lindstad Børresen

Hamar OK

6

6

9

Torkel Reinhartsen

Kristiansand OK

4

4

10

Jonas Gustafsson

OK Kåre

3

3

10

Einar Lund

Kongsberg OL

1

2

3

12

Marius Landsem Melhus

Steinkjer OK

2

2

13

Andreas Krona

OL Tønsberg

1

1

Damer født 1998 – Deles ut 2016 

Pl

Navn

Klubb

2015

2016

Totalt

1

Hannah Malmei

Sandnes IL

12

12

2

Anine Hallén

Nydalens SK

10

10

3

Julie Nærestad

Vegårshei IL

8

8

4

Silje Hauge

Hisøy OK

7

7

5

Oda Sikkeland

IL Tyrving

6

6

6

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OK

5

5

7

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink O

4

4

8

Åse Bergan

Nydalens SK

3

3

9

Sunniva Omdal

Sandnes IL

2

2

10

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU O.

1

1

 

Herrer født 1998 – Deles ut 2016 

Pl

Navn

Klubb

2015

2016

Totalt

1

Isac von Krusenstierna

OK Kåre

12

12

2

Simon Imark

Tullinge SK

10

10

3

Alex Carcas

OK Ravinen

8

8

4

Victor Imark

Tullinge SK

7

7

5

Håvard Eidsmo

Freidig

6

6

6

Jesper Svensk

Stora Tuna OK

5

5

7

Trygve Kristoffer Løvli

Halden SK

4

4

8

Anders Haga

Raumar

3

3

9

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

2

2

10

Håkon Østraat Sævareid

Halden SK

1

1

 

Herrer født 1999 – Deles ut 2016 

Pl

Navn

Klubb

2016

Totalt

       
 

 

Damer født 1999 – Deles ut 2016 

Pl

Navn

Klubb

2016

Totalt