Utskrift
Kategori: Nyheter 2016

Følgende løpere er tatt ut til å løpe med GPS.

Hvis noen av de utvalgte ikke stiller så gi beskjed så raskt som praktisk mulig til This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

D 17-18 E
no01 11:15:00 601 Victoria Hæstad Bjørnstad
no02 11:15:00 602 Anine Lome
no03 11:15:00 603 Synne Strand
no04 11:15:00 604 Ragnhild Eide
no05 11:15:00 605 Ane Dyrkorn
D 19-20 E
no06 10:45:00 701 Ingeborg Eide
no07 10:45:00 702 Anine Ahlsand
no08 10:45:00 703 Ingrid Lundanes
no09 10:45:00 707 Marie Olaussen
no10 10:45:00 709 Aleksandra Hornik
D 21-E
no11 11:00:00 401 Anne M Hausken Nordberg
no12 11:00:00 402 Ida Marie Næss Bjørgul
no13 11:00:00 403 Kine Gulliksen
no14 11:00:00 404 Hollie Orr
no15 11:00:00 407 Siri Ulvestad
no16 11:00:00 408 Betty Ann Bjerkreim Nilsen
no17 11:00:00 409 Eva Jurenikova
no18 11:00:00 416 Kamilla Olaussen
H 17-18E
no19 10:30:00 201 Kasper Fosser
no20 10:30:00 202 Vegard Gulbrandsen
no21 10:30:00 203 Håvard Eidsmo
no22 10:30:00 210 Elias Jonsson
no23 10:30:00 222 Isac von Krusenstierna
no24 10:30:00 225 Simon Imark
no25 10:30:00 228 Victor Imark
no26 10:30:00 231 Jesper Svensk
H 19-20E
no27 10:00:00 501 Audun Heimdal
no28 10:00:00 502 Olai Stensland Lillevold
no29 10:00:00 503 Håkon Raadal Bjørlo
no30 10:00:00 504 Elias T. Mølnvik
no31 10:00:00 505 Vegard Jarvis Westergård
no32 10:00:00 507 Dag Blandkjenn
no33 10:00:00 522 Anton Forsberg
no34 10:00:00 506 Karl Fremstad
H 21-E
no35 10:45:00 1 Olav Lundanes
no36 10:45:00 2 Carl Godager Kaas
no37 10:45:00 3 Bjørn Ekeberg
no38 10:45:00 4 Magne Dæhli
no39 10:45:00 5 Jon Aukrust Osmoen
no40 10:45:00 6 Ulf Forseth Indgaard
no41 10:45:00 7 Gaute Hallan Steiwer
no42 10:45:00 8 Ivar Lundanes
no43 10:45:00 9 Anders Nordberg
no44 10:45:00 10 Borger Melsom
no45 10:45:00 11 Hans Petter Mathisen
no46 10:45:00 14 Andreas Sølberg
no47 10:45:00 21 Vetle Ruud Bråten
no48 10:45:00 22 Fredrik Bakkman
no49 10:45:00 28 Håvard Lucasen
no50 10:45:00 55 Ralph Street